En büyük referansımız, memnuniyetiniz.

Yapmış olduğumuz projeleri tüm şeffaflığıyla sizler ile paylaşıyor ve sizleri de değerli iş ortaklarımız arasında görmek için sabırsızlanıyoruz.

Project v1

Kurumsal Web Tasarımı ve Yazılımı
İş ortağımız DJ İzmir'in isteklerine ve beklentilerine uygun, sosyal medya ve google ile entegre çalışan bir web sitesi hazırlayıp, kendilerini ve yaptığı başarılı işleri dijital dünyada çok daha iyi bir şekilde yansıtmalarını sağlayan bir çalışma gerçekleştirdik.
Nasıl bir geri dönüş aldık?

Project v2

E - Ticaret Web Tasarımı
İş ortağımız BEE Tekstil'in satışlarını eksiksiz ve kusursuz yapabilmesi için kullanıcı deneyimine ve alışveriş dönüşümüne önem veren web sitesini İdeasoft altyapısında hazırladık ve kendilerine eksiksiz bir şekilde teslim ettik.
Nasıl bir geri dönüş aldık?

Project v3

Özel Yazılım İndikatör Projesi
Suat Bey'in kendi düşünce ürünü olan indikatörünü tarafımıza sunumları ile birlikte anlattıktan sonra, kendilerinin istek ve beklentilerini yıllarca sorunsuz kullanabileceği şekilde kodladık ve teslim ettik.
Suat Bey'in teşekkür ve ufak bir revize videosunu sizlere sunduk 🙂
Nasıl bir geri dönüş aldık?

Project v4

Kurumsal Web Tasarımı, Logo Tasarımı ve Yazılımı
Yücel Bey'in hukuk bürosunu en iyi şekilde temsil etmesini sağlayan bir iş ortaya çıkardık.
Danışanlarının aldıkları hizmetleri değerlendirip puan verebilecek şekilde, isteklerine ve beklentilerine hizmet eden bir web sitesi ve logo tasarlayıp kendilerine teslim ettik.
Nasıl bir geri dönüş aldık?

Project v5

E - Ticaret Web Sitesi Tasarımı
Elnur Hanım'ın en iyi şekilde satışlarını yapabileceği, basit sade şık ve anlaşılabilir web sitesini tasarladık. Herkesin kolayca kullanabileceği ve hızlıca alışveriş yapabileceği bir web sitesi tasarlayıp kendilerine teslim ettik.
Nasıl bir geri dönüş aldık?

Project v6

Özel Yazılım Teklif Botu Projesi
Bazı nedenlerden dolayı yazılımın videosunu paylaşamasakta, işi başarılı bir şekilde yaptığımız Birol Bey'in yorumlarından belli olmakta:)
Nasıl bir geri dönüş aldık?

Project v7

Kurumsal Web Tasarımı ve Yazılımı
Alpsam Forklift'in dijital dünyada varlığını güçlendirdik. İsteklerine ve beklentilerine uygun bir kurumsal kimlik ve web sitesi tasarlayarak çok daha fazla kitleye hitap etmelerini sağladık.
Nasıl bir geri dönüş aldık?

Project v8

E - Ticaret Web Tasarımı ve Yazılımı
Markamızın web sitesini dönüşüm odaklı kurduk, ürün girişlerini yaptık hızlı çalışan ve reklam optimize bir e ticaret web sitesi kendilerine teslim ettik.
Nasıl bir geri dönüş aldık?

Project v9

Özel Yazılım Web Sitesi
Atlas Global Filter'a dünya üzerindeki tüm filtreleri içerisinde bulunduran, ulaşması ve bulunması kolay bir sistem barındıran, firmayı en iyi şekilde tanıtan bir web sitesi hazırladık ve ihracata yönelik şekilde kendilerine teslim ettik.
Nasıl bir geri dönüş aldık?

Project v10

Kişisel Web Tasarımı
Ülkemize hizmet eden değerli doktorumuzu dijital dünyada en iyi şekilde yansıttığımızı düşünüyoruz. Kendisine daha fazla danışana hitap etmesi ve randevu alabileceği bir web sitesi oluşturduk.
Nasıl bir geri dönüş aldık?

Yaptığımız tüm işlerde iş ortaklarımızın memnuniyeti ve hedefleri çok önemliydi. İş ortaklarımızın bize olan geri dönüşleri bizim yaptığımız işlere iki elle sarılmamıza sebep oldu. 100'den fazla başarılı işe imza atmış bir firma olarak, 1000'lere doğru ilerlemeyi hedefliyoruz. Bazı işleri gizlilik sözleşmemiz olduğundan dolayı ve kötü niyetli kişiler kullanmasını engellemek için paylaşamıyoruz. Bunun için sizden özür diliyoruz.

İmkansızları başardık.

Her zaman memnuniyet odaklı ve hızlı çalıştık.

En büyük referansımız, iş ortaklarımızın memnuniyeti oldu.

Peki ya siz bizimle çalışmak için neyi bekliyorsunuz?


Bizimle iletişime geçin, hayalinizdeki projeleri, yazılımla ilgili yaşadığınız problemleri ve imkansız denilen programları sizin için gerçekleştirelim.KÜÇÜK BAŞLA, BÜYÜK DÜŞÜN.